Переглянути за

Захист від підробок

Фонове зображення

Печатки з таким захистом містять складні напівтонові малюнки або фотографії. Сама фонова заливка складається з великої кількості дрібних елементів різної форми та розміру (до декількох тисяч). Напівтонований малюнок надзвичайно важко відновити, по відбитку, а також неможливо виготовити ні за допомогою фотополімерної технології, ні за допомогою струменевого принтера. Такі печатки виготовляються тільки методом лазерного гравіювання з роздільною здатністю 1000 точок на дюйм (або вище). За складністю структури печатка з напівтонованою заливкою не поступається “гербовим” печаткам.

Приклад відбитку з фоновим зображенням.

Спеціальний шрифт

Під спецшрифтом розуміють нанесення символів, відмінне від поширених та проявляє себе в нестандартному розмірі кожного елементу (його висоті, ширині, відстані між сусідніми елементами, кути нахилу та ін.). Це може бути і Ваш корпоративний шрифт, який використовується для ділового листування. Використання стандартних шрифтів у печатці спрощує роботу підроблювача, в цьому випадку він легко може підібрати типовий шрифт та підробити печатку. Використовуючи спецшрифт, Ви сильно затруднюєте підробку печатки.

Приклад відбитку із спеціальним шрифтом.

Багатокольорова печатка

Сучасний спосіб виділити Ваші документи – використання кольорової печатки. Не секрет, що більшість компаній мають свій фірмовий логотип. Та навряд чи він чорно-білий. До останнього часу виготовлення багатобарвних печаток було досить дорогим (близько 500 Євро) та, головне, доморобною справою. Але з появою технології MultiColor компанії TRODAT GmbH це стало набагато доступнішим та, головне, більш якісним способом захисту документів. Кліше, як і раніше, виготовляється методом високоточного лазерного гравіювання. А, значить, всі існуючі ступені захисту – мікротекст, фонові малюнки та інше Вам доступні.
Виготовлення печаток по флеш-технології не дає всіх цих можливостей. Крім того, штемпельна фарба, що використовується в таких печатках, має специфічні відтінки – фарби мають масляну основу (на відміну від стандартних штемпельних фарб на водній основі).

Приклад відбитку багатокольорової печатки.

Тангерні сітки або гільйош

У данному захисті використовуються дрібні повторюючі елементи, що дозволяють багаторазово підвищити захищеність печатки. Гільйоширна сітка – це складний малюнок, що складається з тонких ліній товщиною менше 0,1 міліметра. Виготовляються такі печатки методом лазерного гравіювання з високою роздільною здатністю.
Навіщо потрібні гільйоширні сітки ?
Тонкі лінії сітки не можна відтворити за допомогою полімерної або флеш-технологій виготовлення печаток. При скануванні такого гільйоширного малюнка відбувається спотворення ліній і вони стають “ступінчастими”. Завдяки складному малюнку печатки, експерту легше провести аналіз автентичності. Використовуючи гільйоширні сітки можливо створити гарний оригінальний дизайн печатки.

Приклад відбитку гільйош.

Спеціальні фарби

Більшості з Вас відомі два види фарби – на основі води або олії . Але існують ще й спеціальні флуорісцентні фарби. Вони дозволяють не тільки внести додатковий ступінь захисту в документ, а також зробити його невидимим. Дана можливість припаде до смаку власникам бібліотек, які не бажають псувати свою колекцію штампами з фарбою, яка з часом почне розпливатися і вицвітати.
У нашому асортименті ви знайдете продукцію німецької фірми NORIS, що дозволяє нанести ультрафіолетові мітки на досить широкий перелік матеріалів – від паперу до поліпропилену та скла.

Приклад відбитку з спеціальною фарбою.

Приховане зображення

Даний вид захисту грунтується на використанні технологій маскування одного зображення іншим. Для перевірки справжності використовується спеціальний контрольний фільтр, що відокремлює прихований візерунок від фону. На поточний момент ця технологія тільки претендує на звання масової зважаючи на досить високу вартість.

Приклад відбитку з прихованим зображенням.