Переглянути за

Яскраві кольори – яскраві враження!

Компанія “ТРОДАТ-Україна” розширює свій асортимент “неонової” фарбою від NORIS-COLOR # 117.

Кілька років тому компанія TRODAT обрала новий напрямок розвитку, використовуючи девіз “Життя не тільки чорно-біле!”. В рамках цієї стратегії була розроблена технологія багатокольорових печаток та створені нові привабливі кольори для маркування документів. Але ж наша продукція використовується не тільки для візування бухгалтерської документації. Тому ми говоримо “геть нудна одноманітність синьої фарби!” та пропонуємо Вам кращі світові рішення для найбільш зручного (та безпечного) маркування товарів, офісного або повсякденного використання.

І фарба 117 дуже до речі підходить для цієї мети. Вона може використовуватися як на звичайному білому папері, зберігаючи неповторний флуоресцентний ефект в УФ-діапазоні, так і на шкірі, у вигляді тимчасових пропускних міток нічних клубів або дитячих татуювань. І як будь-яка сертифікована продукція, якість даної фарби гарантовано міжнародними стандартами безпеки. Правда, пити її все-таки не рекомендується;)

Час висихання: 10 с.

Поверхні: папір, шкіра.

Застосування: офісні автоматичні та ручні штампи.

Основа: водна.

Кольори: неоновий жовтий, неоновий зелений, неоновий рожевий, неоновий оранжевий, неоновий синій та неоновий фіолетовий.